Lighture – Bamboo Tube
€1.750,-
€1.66250
De Eerlijk Licht Bamboo Tube hanglamp kent een strakke uitstraling en creëert een natuurlijke beleving door het tonen van de nerven van de bamboe. Naast de uitstraling is het gebruik van bamboe ook nog eens verantwoord. Het groeit reuze snel, tot 1 meter per dag en neemt meer Co2 op dan tijdens de productie wordt uitgestoten. Is qua grondstof zoveel mooier dan hout en heeft daarnaast de bijzondere eigenschap dat de plant verder groeit, nadat je hem gekapt hebt. Nog iets moois? Het heeft ook de finesse en natuurlijke warme sfeer die hout biedt. Daarnaast draagt onze bamboe ook positief bij aan credits in de Leed & Breeam score.
Eerlijk Licht is opgericht door Ewart Bor en Gerard Flier, het is ontstaan omdat ze iets misten. Zij houden van buiten, de natuur en mooie strakke spullen. Gek genoeg lukte het niet om zo hun verlichting te kopen. Ze misten een natuurlijke uitstraling, het oog op vakmanschap, het gevoel voor finesse; gewoon zó dat je ziet dat er liefde in het ontwerp zit.
Daarom dachten zij: ‘” dan maken we het maar zelf” . Daarmee is het allemaal gestart. Tijdens het ontwerpproces van hun eerste product zijn we in aanraking gekomen met bamboe. Dat was fataal; ze willen nu niet anders.
Wilt u een andere lengte een andere kleurtemperatuur of bijvoorbeeld draadloze (Casambi) aansturing neemt u dan contact op voor de mogelijkheden en een offerte op maat.
Beschrijving
De Lighture Bamboo Tube hanglamp kent een strakke uitstraling en creëert een natuurlijke beleving door het tonen van de nerven van de bamboe. Naast de uitstraling is het gebruik van bamboe ook nog eens verantwoord. Het groeit reuze snel, tot 1 meter per dag en neemt meer Co2 op dan tijdens de productie wordt uitgestoten. Is qua grondstof zoveel mooier dan hout en heeft daarnaast de bijzondere eigenschap dat de plant verder groeit, nadat je hem gekapt hebt. Nog iets moois? Het heeft ook de finesse en natuurlijke warme sfeer die hout biedt. Daarnaast draagt onze bamboe ook positief bij aan credits in de Leed & Breeam score.
Lighture (voorheen Eerlijk Licht) is opgericht door Ewart Bor en Gerard Flier, het is ontstaan omdat ze iets misten. Zij houden van buiten, de natuur en mooie strakke spullen. Gek genoeg lukte het niet om zo hun verlichting te kopen. Ze misten een natuurlijke uitstraling, het oog op vakmanschap, het gevoel voor finesse; gewoon zó dat je ziet dat er liefde in het ontwerp zit.
Daarom dachten zij: ‘” dan maken we het maar zelf” . Daarmee is het allemaal gestart. Tijdens het ontwerpproces van hun eerste product zijn we in aanraking gekomen met bamboe. Dat was fataal; ze willen nu niet anders.
Wilt u een andere lengte een andere kleurtemperatuur of bijvoorbeeld draadloze (Casambi) aansturing neemt u dan contact op voor de mogelijkheden en een offerte op maat.
- Showroom met vele topmodellen
- Gratis verzending in Nederland
- Erkend leverancier topmerken
- 5% korting op adviesprijs
Specificaties
Lengte: | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
---|---|
Afmetingen | Breedte: 41 mm, Hoogte: 44 mm, Lengte: 120/140/160/180/200cm en speciale maten op aanvraag |
Kleuren | Bruin, Caramel, Grijs, Naturel, Wit, Zwart |
Kleur | Zie keuzemenu |
Levertijd | 2-3 weken |
Soort lichtbron | LED 60W, 2700k, 3960lm |
Lichtbron meegeleverd | Ja |
Materiaal | Bamboe |
Ontwerper | Ewart Bor en Gerard Flier |
Schakelaar | Zonder schakelaar |
Type | Bamboo Tube |