Oligo Trofeo
€729,-
€69255
De hanglamp Oligo Trofeo is een klassieke lamp met moderne LED-technologie, met de sfeer van gloeilamp of halogeen.
Beschrijving
De hanglamp Oligo Trofeo is een klassieke lamp met moderne LED-technologie, met de sfeer van gloeilamp of halogeen.
Deze hanglampis een typisch voorbeeld van de mogelijkheden van Oligo. Het Duitse Oligo staat voor modern design en leverancier van sfeer in uw interieur. De armaturen zijn technisch zeer geavanceerd. Het gebruik van RVS, aluminium en glas zorgt voor de duurzame kwaliteit. Ook de perfecte afwerking is een blikvanger, Oligo-armaturen zijn daarnaast technische hoogstandjes. Naast de prachtige decoratieve verlichting maakt Oligo furore met rail-en kabelsystemen. Een belangrijk kenmerk van de armaturen van Oligo is de schitterende verlichting. Het licht wordt vloeiend verspreid en vervaagt naadloos naar de randen van de lichtkegel, het licht van elk armatuurtype is ontworpen om u een individueel lichtscenario te bieden.
Prachtige verlichting
Het prisma van de lamp genereert diffuus licht, waardoor deze lamp u niet zal verblinden. De Trofeo biedt zowel up- als downlight.
De Oligo Trofeo hanglamp is in 5 prachtige kleuren verkrijgbaar
- Champagne
- Grijs mat
- Rood mat
- Wit mat
- Zwart/bladgoud
Intuïtief bedienen van de lamp
Oligo staat voor vernieuwende techniek, de Oligo Oligo Trofeo hanglamp is hier een groot voorbeeld van. Schakel de armatuur in of uit met behulp van een vloeiende handbeweging. Dim de lamp naar uw door uw hand onder het armatuur te houden. U kunt ook gebruikmaken van Casambi (via Bluetooth)
- Showroom met vele topmodellen
- Gratis verzending in Nederland
- Erkend leverancier topmerken
- 5% korting op adviesprijs
Specificaties
Afmetingen | Kop: Diameter 20 cm en hoogte: 12 cm, Snoerlengte: 200 cm, Plafondplaat: diameter 12 cm en hoogte 5 cm. |
---|---|
Kleur | Champagne, Mat Creméwit, Mat Grijs, Mat rood, Mat Zwart en Blad Goud |
Dimmer | Ja (dimmer geïntegreerd) |
Levertijd | 2 tot 3 weken |
Soort lichtbron | LED 18W, 1000lm, 2700 of 2200 – 5000 (Casambi) |
Lichtbron meegeleverd | Ja |
Materiaal | Aluminium en Polymethylmethacrylaat |
Ontwerper | Oligo |
Schakelaar | Met dimmer |
Type | Trofeo |